Новини http://visitkyiv.travel/news Новини Як місто прикрасять до Нового Року http://visitkyiv.travel/news/kak_gorod_ukrasyat_k_novomu_godu visitkyiv.travel Mon, 18 Dec 2017 0:00:00 GMT В аеропорту "Київ" можна самостійно зареєструватися на рейс http://visitkyiv.travel/news/v_aeroportu_kiev_mozhno_samostoyatelno_zaregistrirovatsya_na_rejs visitkyiv.travel Thu, 19 Oct 2017 0:00:00 GMT Києву довірили проведення Конгресу Всесвітньої боксерської ради http://visitkyiv.travel/news/kievu_doverili_provedenie_kongressa_vsemirnogo_bokserskogo_soveta visitkyiv.travel Tue, 17 Oct 2017 0:00:00 GMT Американець Метт Такер поділився враженнями про життя у Києві http://visitkyiv.travel/news/amerikanec_mett_taker_podelilsya_vpechatleniyami_o_zhizni_v_kieve visitkyiv.travel Wed, 11 Oct 2017 0:00:00 GMT Wizz Air Kyiv City Marathon 2017: 10 000 бігунів, 52 країни, 2 рекорди http://visitkyiv.travel/news/wizz_air_kyiv_city_marathon_2017_10_000_begunov_52_strany_2_rekorda visitkyiv.travel Tue, 10 Oct 2017 0:00:00 GMT Кращі з найкращих: премія Kyiv Tourism Awards вручена вдруге http://visitkyiv.travel/news/luchshie_iz_luchshih_kyiv_tourism_awards_vruchena_vo_vtoroj_raz visitkyiv.travel Sat, 7 Oct 2017 0:00:00 GMT Running starts in Kyiv http://visitkyiv.travel/news/RunningstartsinKyiv visitkyiv.travel Sat, 7 Oct 2017 0:00:00 GMT Хто їздить до Києва найчастіше: ТОП-10 країн http://visitkyiv.travel/news/kto_posecshaet_kiev_chacshe_vsego_top-10_stran visitkyiv.travel Thu, 14 Sep 2017 0:00:00 GMT Голосування на премію Kyiv Tourism Awards 2017 відкрито http://visitkyiv.travel/news/golosovanie_na_premiyu_kyiv_tourism_awards_nachalos visitkyiv.travel Fri, 8 Sep 2017 0:00:00 GMT "Desire" - британський дует "Hurts" представить у Києві новий альбом http://visitkyiv.travel/news/desire_-_britanskaya_gruppa_hurts_predstavit_v_kieve_novy_albom visitkyiv.travel Thu, 31 Aug 2017 0:00:00 GMT До фіналу ЛЧ-2017/2018 готують дві зони гостинності та нові автобусні маршрути http://visitkyiv.travel/news/k_finalu_lch-20172018_gotovyat_dve_zony_gostepriimnosti_i_novye_avtobusnye_marshruty visitkyiv.travel Mon, 28 Aug 2017 0:00:00 GMT В одному з районів міста створять перший в Україні арт-бульвар http://visitkyiv.travel/news/v_odnom_iz_rajonov_goroda_sozdadut_pervyj_v_ukrain_art-bulvar visitkyiv.travel Mon, 21 Aug 2017 0:00:00 GMT День незалежності України: must visit заходи http://visitkyiv.travel/news/den_nezavisimosti_ukrainy_must_visit_meropriyatiya visitkyiv.travel Thu, 17 Aug 2017 0:00:00 GMT На Співочому полі розквітнуть всі регіони України http://visitkyiv.travel/news/na_pevcheskom_pole_rascvetut_vse_regiony_ukrainy visitkyiv.travel Mon, 14 Aug 2017 0:00:00 GMT Туристична картка Kyiv Pass - ваш ключ до міста http://visitkyiv.travel/news/turisticheskaya_karta_kyiv_pass_-_tvoj_klyuch_k_gorodu visitkyiv.travel Thu, 10 Aug 2017 0:00:00 GMT У столичному ботсаду оселився Майстер Йода http://visitkyiv.travel/news/v_stolichnom_botsadu_poselilsya_majster_joda visitkyiv.travel Mon, 24 Jul 2017 0:00:00 GMT Фільми просто неба: найкращі кіно-майданчики столиці http://visitkyiv.travel/news/filmy_pod_otkrytym_nebom_luchshie_kino-plocshadki_stolicy visitkyiv.travel Wed, 19 Jul 2017 0:00:00 GMT Ярмарок сиру, Moto Fest та велопарад - куди піти на вихідні 15-16 липня http://visitkyiv.travel/news/yarmarka_syra_rok_i_agropark_kukulabiya_-__kuda_pojti_na_vyhodnye_15-16_iyulya visitkyiv.travel Fri, 14 Jul 2017 0:00:00 GMT Більше напоїв, барів та лекцій на Barometer International Bar Show 2017 http://visitkyiv.travel/news/bolshe_napitkov_barov_i_lekcij_na_barometer_international_bar_show_2017 visitkyiv.travel Wed, 12 Jul 2017 0:00:00 GMT ТОП-5 фестивалів, які ваблять тисячі туристів http://visitkyiv.travel/news/top-5_festivalej_kotorye_prityagivayut_tysyachi_turistov visitkyiv.travel Sat, 8 Jul 2017 0:00:00 GMT Труханів острів перетворять на справжнє спортивне містечко http://visitkyiv.travel/news/truhanov_ostrov_prevratyat_v_nastoyacshij_sportivnyj_gorodok visitkyiv.travel Fri, 7 Jul 2017 0:00:00 GMT Free Latin Fest - найгарячіший танцювальний фестиваль у центрі міста http://visitkyiv.travel/news/free_latin_fest_-_samyj_zharkij_tancevalnyj_festival_v_centre_goroda visitkyiv.travel Wed, 5 Jul 2017 0:00:00 GMT Спортивні змагання, концерти та виставки - у столиці з'явиться арена-трансформер http://visitkyiv.travel/news/sportivnye_sorevnovaniya_koncerty_i_vystavki_-_v_stolice_poyavitsya_arena-transformer visitkyiv.travel Fri, 30 Jun 2017 0:00:00 GMT Агропарк "Кукулабія" відкриває новий сезон http://visitkyiv.travel/news/agropark_kukulabiya_udivit_ecshe_bolshim_labirintom visitkyiv.travel Mon, 26 Jun 2017 0:00:00 GMT Де у Києві покататися на скейті: популярні місця http://visitkyiv.travel/news/gde_v_kieve_pokatatsya_na_skejte_populyarnye_mesta visitkyiv.travel Wed, 21 Jun 2017 0:00:00 GMT 140 cпортсменів, 23 країни - за тиждень стартує чемпіонат Європи зі стрибків у воду http://visitkyiv.travel/news/140_sportsmenov_23_strany_-_cherez_nedelyu_startuet_chempionat_evropy_po_pryzhkam_v_vodu visitkyiv.travel Tue, 6 Jun 2017 0:00:00 GMT Сакури, райські яблука та платани - відкрився новий пішохідний бульвар http://visitkyiv.travel/news/sakury_rajskie_yablochki_i_platany_-_otkrylsya_novyj_bulvar visitkyiv.travel Tue, 30 May 2017 0:00:00 GMT День Києва-2017: 12 найцікавіших заходів http://visitkyiv.travel/news/den_kieva-2017_samye_interesnye_meropriyatiya visitkyiv.travel Fri, 26 May 2017 0:00:00 GMT Київ доступний: безкоштовні екскурсії містом http://visitkyiv.travel/news/kiev_dostupnyj_besplatnye_ekskursii_po_gorodu visitkyiv.travel Fri, 19 May 2017 0:00:00 GMT Де можна побачити Macintosh 128k з особистим підписом Стіва Возняка? http://visitkyiv.travel/news/gde_mozhno_uvidet_macintosh_128k_s_lichnoj_podpisyu_stiva_voznyaka visitkyiv.travel Wed, 17 May 2017 0:00:00 GMT Київ у кишені: запрацював мобільний додаток Kyiv City Guide http://visitkyiv.travel/news/kiev_v_karmane_zarabotalo_mobilnoe_prilozhenie_kyiv_city_guide_ visitkyiv.travel Mon, 15 May 2017 0:00:00 GMT Святкуймо День Європи на Софійській площі та Київській фортеці http://visitkyiv.travel/news/sofijskaya_plocshad_i_kievskaya_krepost_-_prazdnuem_den_evropy visitkyiv.travel Fri, 12 May 2017 0:00:00 GMT На Співочому полі сплетуть вінок довжиною 110 м http://visitkyiv.travel/news/na_pevcheskom_pole_spletut_venok_dlinoj_110_m visitkyiv.travel Thu, 11 May 2017 0:00:00 GMT Телеканал CNN рекомендує відвідати Київ http://visitkyiv.travel/news/tlekanal_cnn_rekomenduet_posetit_kiev visitkyiv.travel Wed, 10 May 2017 0:00:00 GMT Я йду на Old Car Land 2017! http://visitkyiv.travel/news/ya_idu_na_old_car_land_2017 visitkyiv.travel Mon, 24 Apr 2017 0:00:00 GMT У центрі міста постане хокейне містечко http://visitkyiv.travel/news/v_centre_goroda_vyrastet_hokkejnyj_gorodok visitkyiv.travel Thu, 20 Apr 2017 0:00:00 GMT Символіка писанки у понад 200 000 тюльпанів http://visitkyiv.travel/news/simvolika_pisanki_v_bolee_200_000_tyulpanov visitkyiv.travel Tue, 11 Apr 2017 0:00:00 GMT На Віденському балу зустрінуться культурні діячі України та Австрії http://visitkyiv.travel/news/na_venskom_balu_vstretyatsya_kulturnye_deyateli_ukrainy_i_avstrii visitkyiv.travel Mon, 3 Apr 2017 0:00:00 GMT На "Блакитний прапор" претендують три пляжі http://visitkyiv.travel/news/na_goluboj_flag_pretenduyut_tri_plyazha visitkyiv.travel Thu, 30 Mar 2017 0:00:00 GMT Шеф-кухарі з 11 країн продемонструють свою кулінарну майстерність http://visitkyiv.travel/news/luchshie_shef-povary_mira_pokazhut_svoe_kulinarnoe_masterstvo visitkyiv.travel Mon, 27 Mar 2017 0:00:00 GMT Понад 100 муралів в одному мобільному додатку http://visitkyiv.travel/news/bolee_100_muralov_v_odnom_mobilnom_prilozhenii visitkyiv.travel Fri, 24 Mar 2017 0:00:00 GMT Музей гетьмана Івана Мазепи відкриють у Києві http://visitkyiv.travel/news/muzej_getmana_ivana_mazepy_otkroyut_v_kieve visitkyiv.travel Tue, 21 Mar 2017 0:00:00 GMT "Африканська савана", "Долина Нілу" - зоопарк кардинально модернізують http://visitkyiv.travel/news/afrikanskaya_savanna_dolina_nila_-_zoopark_kardinalno_modernizuyut visitkyiv.travel Fri, 17 Mar 2017 0:00:00 GMT Condor Airlines відкриває рейси з 10 міст Америки до Києва http://visitkyiv.travel/news/condor_airlines_otkryvaet_rejsy_iz_10_gorodov_ameriki_v_kiev visitkyiv.travel Tue, 14 Mar 2017 0:00:00 GMT Стадіон-господар фіналу Ліги чемпіонів пройшов інспекцію УЄФА http://visitkyiv.travel/news/stadion-hozyain_finala_ligi_chempionov_proshel_inspekciyu_uefa Стадіон-господар фіналу Ліги чемпіонів пройшов інспекцію УЄФА visitkyiv.travel Mon, 6 Mar 2017 0:00:00 GMT Найбільша у Польщі авіакомпанія сполучила Варшаву з Києвом http://visitkyiv.travel/news/krupnejshaya_v_polshe_aviakompaniya_soedinila_varshavu_s_kievom visitkyiv.travel Thu, 2 Mar 2017 0:00:00 GMT Київ готується до Чемпіонату світу з хокею з шайбою-2017 (І дивізіон) http://visitkyiv.travel/news/kiev_gotovitsya_k_chempionatu_mira_po_hokkeyu_s_shajboj_2017_(gruppa_a) visitkyiv.travel Mon, 27 Feb 2017 0:00:00 GMT International Wine Academy - новий простір для закоханих у вино http://visitkyiv.travel/news/international_wine_academy_novoe_prostranstvo_dlya_vlyublennyh_v_vino visitkyiv.travel Tue, 21 Feb 2017 0:00:00 GMT Зустрічаємо Масницю: кращі локації http://visitkyiv.travel/news/prazdnuem_maslenicu:_luchshie_lokacii visitkyiv.travel Sun, 19 Feb 2017 0:00:00 GMT Навесні запрацює річковий транспорт http://visitkyiv.travel/news/vesnoj_zarabotaet_rechnoj_transport visitkyiv.travel Fri, 17 Feb 2017 0:00:00 GMT Київ потрапив до ТОП-10 міст доступних для студентів http://visitkyiv.travel/news/kiev_popal_v_top-10_gorodov_dostupnyh_dlya_studentov visitkyiv.travel Fri, 20 Jan 2017 0:00:00 GMT Для гостей "Євробачення" Київ готує багату культурну програму http://visitkyiv.travel/news/dlya_gostej_evrovideniya_kiev_gotovit_bogatuyu_kulturnuyu_programmu visitkyiv.travel Wed, 18 Jan 2017 0:00:00 GMT У 2019 році у Маріїнському палаці відновлять екскурсії http://visitkyiv.travel/news/v_2019_godu_v_mariinskom_dvorce_vozobnovyat_ekskursii visitkyiv.travel Mon, 16 Jan 2017 0:00:00 GMT Два пробіги сертифіковані Європейською легкоатлетичною асоціацією http://visitkyiv.travel/news/kiev_poluchil_zelenyj_svet_na_provedenie_dvuh_legkoatleticheskih_probegov visitkyiv.travel Fri, 13 Jan 2017 0:00:00 GMT У Києві з`являться паркувальні місця для туристичних автобусів http://visitkyiv.travel/news/v_kieve_poyavyatsya_parkovochnye_mesta_dlya_turisticheskih_avtobusov visitkyiv.travel Wed, 11 Jan 2017 0:00:00 GMT Польська компанія LOT відкриває рейс до Києва http://visitkyiv.travel/news/polskaya_aviakompaniya_lot_nachnet_letat_v_kiev visitkyiv.travel Mon, 9 Jan 2017 0:00:00 GMT